Pakiety


idealne studia dla rodzin

Cena od 50 PLN | kategoria Dla rodzin

POLECAMY PAŃSTWU STUDIA RODZINNE  tel. 601322379

NIEZALEŻNE STUDIO DWUPOKOJOWE - 4-osobowe, jest to niezależne mieszkanie w centrum Karpacza, składające się z sypialni, pokoju dziennego, łazienki. Wyposażone aneks kuchenny, TV,  miejsce postojowe pod budynkiem.  Znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji blisko szlaków turystycznych, stoków, parku, restauracji, sklepów i innych atrakcji miasta.  Cena od 200pln za dobę za całość.

Adres: Mickiewicza 5, Karpacz tel. 601322379 mail: willaarte@op.pl

NIEZALEŻNE STUDIO JEDNOPOKOJOWE - 2-osobowe z możliwością dostawki, cena od 140pln doba za całość (osoba dodatkowa 30pln).

Adres: ul. Mickiewicza 5, Karpacz tel. 601322379

W WILLI ARTE pokoje rodzinne 4 i 3-osobowe w cenie od 60pln, dzieci zniżka cena od 30pln.  

W willi ARTE do dyspozycji gości plac zabaw, jadalnia z aneksem kuchennym, taras, ogród, grill, wi-fi.

Adres: Skalna 15, Karpacz te. 601322379 www.arte.karpacz.pl

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny 601322379.

 Serdecznie zapraszamy do naszego pubu-restauracji  w centrum miasta „Paddy,s Irish Pub"  ul. Mickiewicza 5. Szeroki wybór alkoholi, lany Guinness, drinki, pyszna kuchnia do późna i nasze domowe nalewki.

 


przytulny pensjonat dla par

Cena od 60 PLN | kategoria Dla zakochanych

WILLA ARTE ZAPRASZA. 

CENY OD 60PLN.

Przytulny, mały pensjonat dla par. Pokoje wyposażone w TV, łazienki,  część pokojów z balkonami. Do dyspozycji gości wi-fi, parking, ogród z grillem, jadalnia z aneksem kuchennym. Willa położona na Osiedlu Skalnym, w pięknym zakątku Karpacza, w okolicy Aquapark, stoki narciarskie, lodowisko, Miasteczko Western City, Spa, szlaki turystyczne.

Dla par szczególnie polecamy apartament dwupokojowy wyposażony w tv, lodówkę, czajnik, internet, taras. Możliwość zamówienia wina powitalnego, kwiatów, słodyczy. SERDECZNIE ZAPRASZAMY

OFERTA SPECJALNA - NIEZALEŻNE STUDIO 2-OSOBOWE W CENTRUM MIASTA, ceny od 140pln za dobę za całość. Studio jest niezależnym, komfortowym mieszkaniem w centrum miast, wyposażone w aneks kuchenny, łazienkę, tv. ul. Mickiewicza 5.

Wieczorami zapraszamy do naszego Pubu-Restauracji "Paddy's Irish Pub", gdzie przy kominku można delektować się wyśmienitymi trunkami.  Adres ul. Mickiewicza 5.

SERDECZNIE POLECAMY

  tel. 601322379, www.arte.karpacz.pl  willaarte@op.pl


ferie w górach

Cena od 60 PLN | kategoria Ferie

ZAPRASZAMY NA FERIE.   CENY-  od 60PLN.  

Willa Arte położona jest w otoczeniu pięknych lasów, w cichym zakątku Osiedla Skalnego (do centrum ok.800m). Komfortowe pokoje 2, 3, 4-osobowe wszystkie pokoje z łazienkami, czajnikami, TV, część z balkonami. Do dyspozycji gości wifi, jadalnia z aneksem kuchennym,  parking na posesji . 

W pobliżu znajduje się Miasteczko Western City, stoki narciarskie (300m), Aquapark (400m), instruktorzy, wypożyczalnie sprzetu, sklepy, restauracje, konie-kulig, szlaki turystyczne.


W OFERCIE POSIADAMY RÓWNIEŻ NIEZALEŻNE STUDIA 2, 4 i 6-osobowe Z ANEKSAMI W CENTRUM MIASTA. Komfortowo wyposażone apartamenty.

Studio 2-osobowe - cena od 140pln doba za całość

Studio 4-osobowe - cena od 220pln doba za całość

Studio 5, 6-osobowe - cena od 300pln doba za całość


Oferujemy pomoc w zorganizowaniu sprzętu narciarskiego, wynajęciu profesjonalnego instruktora, organizacji kuligu.

Serdecznie zapraszamy do naszej restauracji-pubu „Paddy's Irish Pub” smaczna kuchnia polsko-irlandzka, lany Guinnes, szeroki wybór alkoholi i nasze nalewki.

Więcej informacji pod nr tel. 601322379 lub na naszej stronie www.arte.karpacz.pl

Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa urlop był czasem relaksu wśród rodzinnej atmosfery.

 

Willa Arte  601322379  mail willaarte@op.pl


majówka w górach

Cena od 80 PLN | kategoria Majówka

MAJÓWKA - KONTAKT 601322379

Oferyjemy Państwu atrakcyjne studia z aneksami kuchennymi w centrum miasta oraz komfortowe pokoje w naszej Willi Arte.

Z naszej oferty zadowolone będą zarówno rodziny z dziećmi jak i pary.

WILLA ARTE - ceny od 80pln 

Zapraszamy Państawa do Willi Arte, ceny weekend majowy od 80pln/os. Komfortowe pokoje, wszystkie z łazienkami i TV, część z balkonami. Do dyspozycji gości, jadalnia z aneksem kuchennym, ogród, plac zabaw, grill. GRATIS parking i internet bezprzewodowy.

Willa położona blisko Miasteczka Western City, aquaparku, szlaków turystycznych, placu zabaw i boiska. Serdecznie zapraszamy.

SUPER OFERTA -  NIEZALEŻNE STUDIA 

-studia 2-osobowe i 4-osobowe, niezależne mieszkania w centrum miasta z możliwością połączenia, wyposażone w aneksy kuchenne, TV, łazienki, miejsce do parkowania, cena małego od 180pln doba za całość, cena dużego od 270pln.  Adres. Mickiewicza 5, Karpacz

WILLA ARTE  KONTAKT 601322379 LUB 757618442  willaarte@op.pl

 


WAKACJE! Studia z aneksami i komfortowe pokoje

Cena od 50 PLN | kategoria Wakacje

WILLA ARTE - ZAPRASZA 601322379

Oferujemy Państwu atrakcyjne studia z aneksami kuchennymi w centrum miasta oraz komfortowe, tanie pokoje w naszej Willi Arte. Z naszej oferty zadowolone będą zarówno rodziny z dziećmi jak i pary.

SUPER OFERTA -  NIEZALEŻNE STUDIA 

-studio 2-osobowe i 4-osobowe, niezależne mieszkania, wyposażone w aneksy, TV, łazienki, miejsce do parkowania, cena małego od 140pln doba za całość,  cena dużego od 200pln doba za całość adres. Mickiewicza 5, Karpacz

Zapraszamy Państawa do Willi Arte, ceny od 60pln/os. Komfortowe pokoje w niskich cenach. Wszystkie pokoje z łazienkami i TV, część z balkonami. Do dyspozycji gości, jadalnia z aneksem, ogród, plac zabaw, grill. GRATIS parking i internet bezprzewodowy.

Willa położona blisko Miasteczka Western City, aquaparku, boisko, szlaków. Serdecznie zapraszamy.

Dla dzieci przygotowaliśmy zniżki.

Zapraszamy do naszego pubu w centrum miasta "Paddy's Irish Pub" lany Guinness, czeskie piwa, domowe nalewki oraz wyśmienita kuchnia.

www.arte.karpacz.pl  kontakt 601322379


komfortowe pokoje i apartamenty z aneksami

Cena od 50 PLN | kategoria Weekend

CENY OD 50PLN. POKOJE I STUDIA Z ANEKSAMI.

SUPER OFERTA - ODPOCZYNEK W GóRACH tel. 601322379

-studio 2-osobowe i 4-osobowe, niezależne mieszkania w centrum miasta, wyposażone w aneksy kuchenne, TV, łazienki, miejsce do parkowania, cena małego od 130pln doba za całość, cena dużego od 180pln, adres. Mickiewicza 5, Karpacz

Zapraszamy Państawa do Willi Arte,  Komfortowe pokoje w niskich cenach. Wszystkie pokoje z łazienkami i TV, część z balkonami. Do dyspozycji gości jadalnia z aneksem kuchennym, parking, ogród, plac zabaw, grill, wifi. Willa położona blisko Miasteczka Western City, stoku narciarskiego, aquaparku, szlaków turystycznych. Serdecznie zapraszamy.

www.arte.karpacz.pl, kontakt 601322379 willaarte@op.pl


Wielkanoc w górach

Cena od 70 PLN | kategoria Wielkanoc

WIELKANOC W GÓRACH, cena 70pln/os.

Zapraszamy Państawa do Willi Arte, ceny w okresie Wielkanocy  70pln/os.

Komfortowe pokoje w niskich cenach. Wszystkie pokoje z łazienkami i TV, część z balkonami. Do dyspozycji gości, jadalnia z aneksem kuchennym, wi-fi, parking, ogród, plac zabaw, grill. Willa położona blisko Miasteczka Western City, stoku narciarskiego, aquaparku.  Obiadokolację można zamówić w pobliskiej gospodzie (100m).

Oferujemy Państwu również atrakcyjne studia z aneksami kuchennymi w centrum miasta

SUPER OFERTA-  NIEZALEŻNE STUDIA
-studia 2 i 4-osobowe, niezależne mieszkania, wyposażone w aneksy, TV, łazienki, miejsce do parkowania, cena małego od 150pln doba za całość, dużego od 250pln.

adres: Mickiewicza 5, Karpacz tel. 601322379

Zapraszamy do naszego pubu w centrum miasta "Paddy's Irish Pub" na lanego Guinnessa i domowe nalewki oraz wyśmienitą kuchnię. Czynne w Wielkanoc.

www.arte.karpacz.pl,  kontakt 601322379


sylwester w górach

Cena od 85 PLN | kategoria Sylwester

ZAPRASZAMY NA SYLWESTRA.

CENY -  w pokojach 2-os. 100pln/os

w studiach kilkuosobowych od 85PLN/OS,  (minimum 5 dób)

Willa Arte położona jest w otoczeniu pięknych lasów, w cichym zakątku Osiedla Skalnego (do centrum ok.800m). Komfortowe pokoje 2, 3-osobowe wszystkie pokoje z łazienkami i TV, część z balkonami. Do dyspozycji gości wi-fi, jadalnia (aneks, lodówka, czajnik, naczynia, mikrofala),  parking na posesji . 

W pobliżu znajduje się Miasteczko Western City, stoki narciarskie  (300m), Aquapark (400m), instruktorzy, wypożyczalnie sprzetu, sklepy, restauracje, konie-kulig, szlaki turystyczne. 


Oferujemy pomoc w zorganizowaniu sprzętu narciarskiego, wynajęciu profesjonalnego instruktora, organizacji kuligu.


Serdecznie zapraszamy do naszej restauracji-pubu „Paddy's Irish Pub”, smaczna kuchnia polsko-irlandzka, lanny Guinnes, szeroki wybór alkoholi i nasze nalewki. 

W PUBIE ORGANIZUJEMY IMPREZĘ SYLWESTROWĄ cena 180pln/os..

Więcej informacji pod nr tel. 601322379 lub na naszej stronie www.arte.karpacz.pl

 
Willa Arte  601322379  lub  mail willaarte@op.plświęta w górach

Cena od 80 PLN | kategoria Boże Narodzenie

ZAPRASZAMY NA ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA. Wolne pokoje i niezależne studia z aneksami.  Kontakt 601322379

CENY-   80PLN/OS.  Kolację wigilijną można zamówić w pobliskiej restauracji.  

Willa Arte położona jest w otoczeniu pięknych lasów, w cichym zakątku Osiedla Skalnego (do centrum ok.800m). Komfortowe pokoje 2, 3-osobowe wszystkie pokoje z łazienkami i TV, część z balkonami. Do dyspozycji gości wi-fi,  jadalnia (aneks, lodówka, czajnik, naczynia, mikrofala),  parking na posesji . 

W pobliżu znajduje się Miasteczko Western City, stoki narciarskie  (300m), Aquapark (400m), instruktorzy, wypożyczalnie sprzetu, sklepy, restauracje, konie-kulig, szlaki turystyczne.

W OFERCIE POSIADAMY RÓWNIEŻ NIEZALEŻNE STUDIA 2 i 4-osobowe Z ANEKSAMI W CENTRUM MIASTA. Komfortowo wyposażone apartamenty.

Studio 2-osobowe - cena  od 180pln doba za całość min. pobyt 5 dobowy
DWA STUDIA 4-osobowe - cena od 280pln doba za całość

Oferujemy pomoc w zorganizowaniu sprzętu narciarskiego, wynajęciu profesjonalnego instruktora, organizacji kuligu.
Serdecznie zapraszamy do naszej restauracji-pubu „Paddy's Irish Pub”, smaczna kuchnia polsko-irlandzka, lany Guinness, szeroki wybór alkoholi i nasze nalewki.

Więcej informacji pod nr tel. 601322379 lub na naszej stronie www.arte.karpacz.pl
 
 willaarte@op.plweekend listopadowy

Cena od 60 PLN | kategoria Jesień

ZAPRASZAMY PAŃSTWA NA DŁUGI WEEKEND LISTOPADOWY. CENA od 60PLN/OS. Minimalny pobyt 3-dobowy.

REZERWACJA 601322379

Willa Arte położona jest w otoczeniu pięknych lasów, w cichym zakątku Osiedla Skalnego (do centrum ok.800m). Komfortowe pokoje, wszystkie z łazienkami i TV, część z balkonami. Do dyspozycji gości wi-fi,  plac zabaw, stołówka (lodówka, czajnik, naczynia, mikrofala),  parking na posesji.  

W pobliżu znajduje się Miasteczko Western City, wypożyczalnia rowerów (300m), ośrodek SPA i Aquapark (300m), grota solna (50m), sklepy, restauracje, konie,  tenis, szlaki turystyczne.

Więcej informacji na naszej stronie www.arte.karpacz.pl

Gwarantujemy Państwu relaks, dobry wypoczynek i rodzinną atmosferę.

Serdecznie zapraszamy do naszego pubu-restauracji w centrum miasta „Paddy's Irish Pub” ul. Mickiewicza 5. Szeroki wybór alkoholi, drinki, pyszna kuchnia, lany Guinnes i nasze domowe nalewki. 

KONTAKT Beata Gastoł-Bachłaj 601322379  mail willaarte@op.pl

 

 

 


BOŻE CIAŁO

Cena od 60 PLN | kategoria Weekend

ZAPRASZAMY NA DŁUGI WEEKEND BOŻEDO CIAŁA

Cena OD 60pln od osoby. Minimalny pobyt 3-dobowy.

Willa Arte położona jest w otoczeniu pięknych lasów, w cichym zakątku Osiedla Skalnego (do centrum ok.800m). Komfortowe pokoje i studia rodzinne, wszystkie z łazienkami i TV, część z balkonami. Do dyspozycji jadalnia z aneksem kuchennym, wi-fi, grill, plac zabaw, parking na posesji.  

W pobliżu znajduje się Miasteczko Western City,  ośrodek SPA i Aquapark (400m), grota solna (50m), sklepy, restauracje, konie, wypożyczalnia rowerów, tenis, szlaki turystyczne.

W centrum miasta dysponujemy studiami z aneksami kuchennymi (niezależne mieszkania 2 i 4-osobowe). 

 Więcej informacji na naszej stronie i www.arte.karpacz.pl

Gwarantujemy Państwu relaks, dobry wypoczynek i rodzinną atmosferę.

Serdecznie zapraszamy do naszego pubu-restauracji w centrum miasta „Paddy,s Irish Pub” ul. Mickiewicza 5. Szeroki wybór alkoholi, lany Guinness, drinki, pyszna kuchnia do późna i nasze domowe nalewki.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta proszę o potwierdzenie rezerwacji. 

Willa Arte 601322379 

 

 

 


JESIEŃ

Cena od 45 PLN | kategoria Jesień

ZAPRASZAMY NA JESIEŃ W GÓRACH, Promocyjne ceny  OD 45PLN/OS.

Willa Arte położona jest w otoczeniu pięknych lasów, w cichym zakątku Osiedla Skalnego (do centrum ok.800m). Komfortowe pokoje, wszystkie z łazienkami i TV, część z balkonami. Do dyspozycji gości  wi-fi,  jadalnia z aneksem, grill, plac zabaw, ogród, parking na posesji. 

Ewentualnie w centrum miasta posiadamy niezależne studia z aneksami kuchennymi.

W pobliżu willi znajduje się Miasteczko Western City,  ośrodek SPA  i Aquapark (400m), sklepy, restauracje, konie, szlaki turystyczne.

Więcej informacji na naszej stronie  www.arte.karpacz.pl

 Gwarantujemy Państwu relaks, dobry wypoczynek i rodzinną atmosferę.

Serdecznie zapraszamy do naszego pubu-restauracji w centrum miasta „Irish Pub” ul. Mickiewicza 5. Szeroki wybór alkoholi, drinki i nasze domowe nalewki. 

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta proszę o rezerwację. 

WILLA ARTE  601322379  lub 757618442

 

 


dla rodzin w Karpaczu

Cena od 40 PLN | kategoria Dla rodzin

POLECAMY PAŃSTWU STUDIA RODZINNE  tel. 601322379

NIEZALEŻNE STUDIO DWUPOKOJOWE - 4-osobowe, jest to niezależne mieszkanie w centrum Karpacza, składające się z sypialni, pokoju dziennego, łazienki. Wyposażone aneks kuchenny, TV,  miejsce postojowe pod budynkiem.  Znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji blisko szlaków turystycznych, stoków, parku, restauracji, sklepów i innych atrakcji miasta.  Cena od 160pln za dobę za całość.

Adres: Mickiewicza 5, Karpacz tel. 601322379 mail: willaarte@op.pl

NIEZALEŻNE STUDIO JEDNOPOKOJOWE - 2-osobowe z możliwością dostawki, cena od 120pln doba za całość.

Adres: ul. Mickiewicza 5, Karpacz tel. 601322379

DOM LETNISKOWY - Willa Arte 2 w Karpaczu do wyłącznego użytku, cztery kondygnacje ok.250m.
Idealna na wyjazdy rodzinne i grupowe. Ilość osób 10-14. Dwa studia 4-osobowe, 3-pokoje 2-osobowe, salon z kominkiem, kuchnia w pełni wyposażona, pokój bilardowy, słoneczna weranda. Cena do 10osób od 500pln za dobę za cały dom, w przypadku większej ilości osób uzgodnimy dopłatę. 

Willa położona w pięknej willowej dzielnicy Karpacza (środkowy Karpacz), blisko centrum, ale w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Karkonoskiego.
Do dyspozycji gości cała posesja parking, ogród, grill.  Adres: Gimnazjalna 11, Karpacz te. 601322379

W WILLI ARTE pokoje rodzinne 4 i 3-osobowe w cenie od 50pln, dzieci zniżka cena od 30pln. 

W willi ARTE do dyspozycji gości plac zabaw, stołówka, taras, ogród, grill, wi-fi.

Adres: Skalna 15, Karpacz te. 601322379 www.arte.karpacz.pl

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny 601322379.

 Serdecznie zapraszamy do naszego pubu-restauracji  w centrum miasta „Same Dobre Destylaty” ul. Mickiewicza 5. Szeroki wybór alkoholi, drinki, pyszna kuchnia do późna i nasze domowe nalewki. www.samedobredestylaty.pl

 


dom dla 10-14 osób

Cena od 60 PLN | kategoria Dla rodzin

Luksusowa Willa Arte 2 w Karpaczu do wyłącznego użytku, ok.250m.

Idealna na wyjazdy rodzinne i grupowe. Ilość osób 10-14. Dwa studia 4-osobowe, 3-pokoje 2-osobowe, salon z kominkiem, kuchnia w pełni wyposażona, pokój bilardowy, słoneczna weranda. Cena do 10osób od 600pln za dobę za cały dom, przy większej liczbie osób uzgodnimy dopłatę.

 Willa położona w pięknej willowej dzielnicy Karpacza (środkowy Karpacz), blisko centrum, ale w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Karkonoskiego.

 Do dyspozycji gości cała posesja parking, ogród, grill.

 W pobliżu znajduje się kolej linowa Biały Jar WINTERPOL (250m), ośrodek SPA i basen (1000m),  lodowisko całoroczne (200m), sklepy, restauracje (gdzie można zamówić obiadokolacje), skocznia narciarska (200m), szlaki turystyczne (obok posesji przebiega zielony szlak na Śnieżkę).

Adres: Gimnazjalna 11, Karpacz

 Więcej informacji i zdjęcia na naszej stronie www.arte.karpacz.pl

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta proszę o potwierdzenie rezerwacji i wpłatę zadatku 30% całej wartości, reszta po przyjeździe.

Willa Arte  Beata Gastoł-Bachłaj 601322379